0
ورود به حساب کاربری FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
مونتی
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
International Clubs
UEFA Europa League, Knockout stage
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
-
-
Inter Milano
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Club Brugge
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
AS Roma
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CF Getafe
-
-
Ajax Amsterdam
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Olympiacos Piraeus
-
-
Arsenal FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Eintracht Frankfurt
-
-
FC Salzburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Wolverhampton Wanderers
-
-
RCD Espanyol Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Cfr 1907 Cluj
-
-
FC Sevilla
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Bayer 04 Leverkusen
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
VfL Wolfsburg
-
-
Malmo FF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sporting CP
-
-
Istanbul Basaksehir FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
AZ Alkmaar
-
-
LASK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
-
-
SL Benfica
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Glasgow Rangers
-
-
Sporting Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Copenhagen
-
-
Celtic Glasgow
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Apoel Nicosia
-
-
FC Basel 1893
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Wehda FC
-
-
AL Fayha FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
AL Shabab FC (KSA)
۳
۲
Damac FC
Finished
۱۶:۲۰
Egypt
Supercup
AL Ahly SC (EGY)
-
-
EL Zamalek
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Ahli Doha
-
-
AL Gharafa
inprogress
۱۹:۲۵
AL Shahaniya
۰
۰
Al-Arabi Doha
Finished
۱۷:۱۵
International Clubs
Copa Sudamericana
CA Huracan
۱
۱
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۱:۴۵
Club Sportivo Luqueno
۲
۲
Mineros De Guayana
Finished
۰۱:۴۵
Oriente Petrolero
۰
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
Primera Division
Aurora FC
۱
۰
Capitalinos
Finished
۰۰:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۱
۵
Hyderabad FC
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Copa MX, Knockout stage
FC Juarez
۳
۰
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۶:۴۰
CF Monterrey
۱
۰
Club Santos Laguna
Finished
۰۴:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Atletico Independiente
۲
۱
San Francisco FC (Pan)
Finished
۰۱:۳۰
Costa Del Este FC
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۱:۳۰
Union Deportivo Universitario
-
-
Tauro FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Portland Timbers
۲
۴
Minnesota United FC
Finished
۰۷:۰۰
FC Kalush
۰
۱
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۰۰
Stroemmen IF
-
-
Kjelsas
inprogress
۱۸:۴۵
Fc Kryvbas Kriviy Rih
۰
۲
Fc Orel Tsarichanka
Finished
۱۵:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Ilpar
Finished
۱۸:۰۰
Krystal Kherson
۲
۱
FC Tavriya Novotroitskoe
Finished
۱۵:۳۰
New England Revolution
۰
۲
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Pyunik Yerevan 2
-
-
Masis Fc
inprogress
۱۱:۳۰
Fc Prikamie
۵
۲
Academiya Permski Krai
Finished
۱۵:۳۰
FC Arsenal Tula
۲
۰
FC Ordabasy
Finished
۱۷:۳۰
FK Bsk 1926
-
-
Fk Umka
inprogress
۲۰:۰۰
Gazovyk Kamenske
-
-
Topol Dnipro
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Fc Stattegg
-
-
Usv Wundschuh
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Byaesen
-
-
Sverresborg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Trofaiach
-
-
SC Stadtwerke Bruck/Mur
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hinna
-
-
Vidar FK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
Deportivo Saprissa
۲
۲
Montreal Impact
Finished
۰۴:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۱
CF America
Finished
۰۶:۳۰
Alianza FC (SLV)
۲
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۴:۳۰
International Clubs
Recopa Sudamericana
CSD Independiente Del Valle
۲
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
Ghana
Premier League
Accra Great Olympics
-
-
Berekum Chelsea FC
inprogress
۱۸:۳۰
King Faisal
-
-
Legon Cities FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bechem United
-
-
Liberty Professionals
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Bangladesh
Premier League
Rahmatgonj Mfs
۰
۰
Sheikh Russel KC
Finished
۱۶:۰۰
Bangladesh Police Club
۱
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۰۰
International Youth
U20 Copa Libertadores, Group B
Danubio Fc
۱
۱
Millonarios FC
Finished
۰۰:۳۰
CA River Plate (Arg)
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
Costa Rica
Primera Division, Clausura
Guadalupe FC
۱
۰
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Nautico PE
۱
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۴:۰۰
Boavista SC RJ
۰
۲
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۴۵
Oeste FC SP
۱
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Paysandu SC PA
۱
۱
CR Brasil AL
Finished
۰۱:۴۰
Russia
FNL Cup
FC Rotor Volgograd
۱
۲
FK Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۱:۳۰
FC Khimki
-
-
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۰۰
Russia
۲
۳
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
Finished
۱۴:۱۵
FC Ural Yekaterinburg
-
-
Rodina Moscow
inprogress
۱۹:۴۵
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
Barcelona SC
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
CD Tolima
۰
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Bahrain
King of Bahrain Cup
Al-Rifaa
-
-
AL Hidd
inprogress
۲۰:۰۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1
Afogados Ingazeira PE
۰
۲
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۲:۲۵
AAD Vitoria Tabocas PE
۱
۱
Petrolina PE
Finished
۰۲:۳۰
Panama
Liga Panamena de Futbol, Apertura
Costa Del Este FC
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۴:۳۰
International
UNAF Women's Tournament
Tunisia
۱
۱
Algeria
Finished
۱۵:۴۵
Morocco
۵
۰
Mauritania
Finished
۱۳:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Unan Managua
۳
۰
Chichigalpa Fc
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Copa Argentina, Qualification
Sportivo Las Parejas
۱
۲
CS Estudiantes San Luis
Finished
۰۲:۳۰
Sportivo Penarol San Juan
۴
۱
Desamparados San Juan
Finished
۰۴:۱۵
International Youth
U19 Friendly Games
Belgium
-
-
Luxembourg
Finished
۱۸:۰۰
Scotland
-
-
Czech Republic
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
India
I-League, 2nd Division
Mohammedan SC
۴
۰
Chennaiyin FC II
Finished
۱۲:۰۰
International Youth
U20 CONCACAF Championship, Qualification
Virgin Islands, U.S.
۱
۱
Montserrat
Finished
۰۲:۰۰
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۲
Nicaragua
Finished
۰۵:۰۰
Poland
Puchar Polski, Women
UKS SMS Lodz
۱
۱
GKS Katowice
Finished
۱۵:۳۰
Uganda
First Division
Myda Fc
-
-
Bukedea Town Council Fc
Finished
۱۶:۳۰
Katwe United Fc
-
-
Kataka Fc
Finished
۱۶:۳۰
Water Fc
-
-
Kasese New Villa
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Paraguay
U19 Minor League
Libertad
۱
۳
Club Olimpia
Finished
۱۵:۳۰
Guarani
-
-
Cerro Porteño
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۲
۲
12 de Octubre de Itaugua
Finished
۱۵:۳۰
General Diaz
۲
۳
Nacional
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Chacarita Juniors
۱
۰
Villa Dalmine
Finished
۱۵:۳۰
All Boys
۱
۱
Nueva Chicago Res.
Finished
۱۵:۳۰
Ferro Carril Oeste
۳
۱
Deportivo Moron Res.
Finished
۱۵:۳۰
Club Atletico Brown
-
-
Club Atletico Platense Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Temperley Reserve
-
-
Sarmiento Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
CS Alagoano AL
۰
۲
EC Bahia BA
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Paraibano
Campinense PB
۰
۱
Botafogo FC PB
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Mineiro, Modulo I
BOA EC MG
۳
۰
URT MG
Finished
۰۲:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Zhilstroy-1 Kharkiv
-
-
Yatran-Umanfermash Uman
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Israel
Liga Bet South B
SC Hapoel Lod
-
-
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
inprogress
۲۰:۰۰
Austria
Wiener Landescup
Maccabi Wien
-
-
SC Mannsworth
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gibraltar
National League, Challenge Group
Boca Juniors Gibraltar FC
-
-
College 1975 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
St Francis FC
-
-
Kilbarrack United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید